ΛΗΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

κ1

Ολοκληρώθηκαν τα μαθήματα κολύμβησης της Α΄ περιόδου, για τους μαθητές της Γ΄ τάξης του σχολείου μας, με επιτυχία !!!

Κατά την παραμονή τους στο κολυμβητήριο, οι μαθητές/τριες αποκόμισαν γνώσεις, όπως να τηρούν τους κανόνες ασφάλειας και υγιεινής, υιοθετώντας συμπεριφορές σεβασμού προς τον εαυτό τους, τους άλλους και το περιβάλλον επίσης δοκίμασαν και αποκόμισαν σημαντικές εμπειρίες από ένα σπουδαίο άθλημα και να βελτιώσουν τις σωματικές και ψυχικές τους ικανότητες.

Τα παιδιά παρέλαβαν τα αναμνηστικά τους διπλώματα από τους καθηγητές της Φυσικής Αγωγής που τους δίδαξαν το αντικείμενο. Ευχαριστούμε πολύ τους συντελεστές υλοποίησης του προγράμματος κολύμβησης. Ευχαριστούμε τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας Βουλμέ Μ. , Χρυσοχοϊδου Α., Λαζάρου Δ..